Pokoje gościnne Na Wymyślu

Dane kontaktowe

adres:

Wymyśle 56
34-450 Grywałd

telefon:518 577 420
  • Informacje

  • Galeria

  • Wyślij wiadomość

Informacje

Zapraszamy do Grywałdu! Grywałd to miejscowość letniskowa położona w południowo wschodniej części Gorców na stokach Lubania, na zachód od Krościenka nad Dunajcem w powiecie nowotarskim. Dom usytuowany jest w górnej części miejscowości, pod lasem z bezpośrednim wyjściem na zielony szlak w kierunku Lubania (1210 m n.p.m.). Za oknami piękne widoki na Trzy Korony w Pieninach i Tatry.

Oferta

Do dyspozycji Gości oddajemy pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami. Oferujemy 50 miejsc noclegowych. Budynek posiada kartę kwalifikacyjną obiektu. Przyjmujemy zarówno gości indywidualnych jak i grupy zorganizowane. Zapewniamy całodobowe wyżywienie przygotowywane z produktów regionalnych. Do dyspozycji gości oddajemy świetlice z aneksem kuchennym, obszerny parking, boisko do siatkówki, plac zabaw, ogród i dużą altanę z kominkiem. Na życzenie gości organizujemy ogniska, pieczenie barana, występy artystów regionalnych oraz góralskie wieczorki.

Atrakcje

Grywałd to doskonałe miejsce na wypoczynek o każdej porze roku. Jest to fantastyczna baza wypadowa na szlaki turystyczne w Gorce i Pieniny (Trzy Korony, Sokolica, Lubań, Wąwóz Homole, Spływ przełomem Dunajca, Jezioro Czorsztyńskie). W pobliżu znajdują się wyciągi narciarskie - Polana Sosny w Niedzicy, Palenica w Szczawnicy i Góra Wdżar w Kluszkowcach koło Czorsztyna. Interesują Cię zabytki? - przyjeżdżaj do nas. Czeka na Ciebie małopolski Szlak Architektury Drewnianej, zamki w Niedzicy i Czorsztynie i mnóstwo innych atrakcji.

rafting