Aleksandrówka Pensjonat Szczawnica

Dane kontaktowe

adres:

Park Dolny 14
34-460 Szczawnica

telefon:795 000 014
  • Informacje

  • Galeria

  • Wyślij wiadomość

Pensjonat "ALEKSANDRÓWKA" dawna Światkówka, znajduje się w Szczawnicy w malowniczym zakątku gór Pienin, na południowym stoku góry Bryjarki w Parku Dolnym. Obiekt znajduje się w centrum Szczawnicy, w bliskiej odległości do dworca autobusowego, zakładu przyrodoleczniczego oraz wyciągów narciarskich.

Oferta

"ALEKSANDRÓWKA" dysponuje pokojami 1, 2 ,3 i 4 - osobowymi, wykonanymi w drewnie w stylu góralskim. Wszystkie pokoje wyposażone są w radia , telewizory, TV Sat. Pensjonat może zakwaterować 50 osób. Wszystkie pokoje posiadają węzeł sanitarny. Na terenie domu wczasowego znajduje się aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem. Na zewnątrz znajdują się: parking strzeżony, garaże, plac zabaw dla dzieci, krąg ogniskowy

Atrakcje

Naszym gościom proponujemy korzystanie z sauny i z yakuzi. Do dyspozycji gości swietlica ze stołem do tenisa stołowego gry w "piłkarzy" oraz minisiłownie. "ALEKSANDRÓWKA" prowadzi kompleksową obsługę gości, organizuje wypoczynek letni i zimowy, a także wiele innych atrakcji : ogniska, spływy Dunajcem, przejazdy dorożkami, kuligi, naukę jazdy konnej i na nartach.

rafting