Szczawnica kwatery | Willa Lilianna

Dane kontaktowe

adres:

ul. Św. Krzyża 26
34-460 Szczawnica

telefon:605-659-377
  • Informacje

  • Galeria

  • Wyślij wiadomość

Willa Lilianna - noclegi w centrum Szczawnicy

Gwarantujemy kameralny nastrój, dużo przestrzeni i wygodę. Zapewniamy bezpłatne parkowanie w obrębie posesji. Do dyspozycji gości piękny ogródek, w którym można skorzystać z grilla. Willa Lilianna to idealne miejsce na spędzenie urlopu, weekendu czy świąt. Troskliwi gospodarze zadbają o to, aby spędzili Państwo miło czas.

Oferta

W roku 2004 nasza posesja zdobyła wyróżnienie w "Konkursie na najładniej zagospodarowaną posesję w mieście Szczawnica". Naszym gościom proponujemy pokoje 1 , 2 , 3 , 4 osobowe z łazienkami. W Każdym pokoju znajduje się telewizor kolorowy oraz odbiornik radiowy. Do dyspozycji gości lodówki i czajniki bezprzewodowe. Z okien pokoi gościnnych roztacza się piękny widok na panoramę miasta i otaczające je góry - Jarmutę, Palenicę, Bryjarkę.

Atrakcje

Willa położona jest w uzdrowisku Szczawnica, w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski południowej, na pograniczu Pienin i Beskidu Sądeckiego w malowniczej dolinie Grajcarka. Przyjazd na odpoczynek do willi daje doskonałą okazję do poznania uroków Pienińskiego Parku Narodowego, zwiedzenia pobliskich zamków w Niedzicy i Czorsztynie , podróży statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim. Na przyjeżdżających do willi Lilianna czeka wiele atrakcji - najwyższe szczyty Pienin i Gorców, rezerwaty przyrody - Wąwóz Homole , Biała Woda , Wysokie Skałki , Dolina Grajcarka , liczne trasy piesze oraz rowerowe - to tylko niektóre walory tej wspaniałej okolicy.

rafting