Pensjonat Tajemniczy Ogród***

Dane kontaktowe

adres:

Jana Pawła II 31a
34-435 Frydman

  • Informacje

  • Galeria

Informacje

Gorąco zapraszamy do naszego pensjonatu "Tajemniczy Ogród".

Nazwa nie jest przypadkowa, gdyż cały budynek jest wykonany w niespotykanej formie, którą wymogło specyficzne położenie i otoczenie pensjonatu. Utrzymany jest w aranżacji ogrodu, a pokoje to przytulne "zakątki", w których dominują określone rośliny.

Mamy więc dla naszych Gości, w zależności od zamiłowań i gustu , następujące pokoje - lawenda, pomarańcza, kaktus, czerwona róża, orchidea, sosna, stokrotka, dzika róża, świerk, fiołek, pelargonia, bambus, azalia, bluszcz, słonecznik, truskawka i leśne runo. W każdym jest gustowna łazienka, meble z litego świerku, telewizor LCD, internet WIFI. Do dyspozycji jest przechowalnia sprzętu sportowego – z suszarką do butów narciarskich, aneks kuchenny, salon wypoczynkowy i sauna. W obszernej jadalni dominuje mural "Tajemniczy Ogród", a korytarz to najprawdziwsza ścieżka .

Można u nas również smacznie i zdrowo ( bez barwników i konserwantów ) najeść się do syta. Prowadzimy profesjonalną kuchnię dla osób chorych na celiakię, alergie, mających indywidualną dietę.

Pensjonat stoi u podnóża Góry Żar – najwyższego szczytu Pienin Spiskich, przy drodze biegnącej do Niedzicy(6km) i na Słowację(8km). Do brzegu Zalewu Czorsztyńskiego jest zaledwie 500 metrów, a do rzeki Białki 1500m. Nie daleko stąd również do znanych ośrodków narciarskich – Kluszkowce (8km), Niedzica(6km), Białka Tatrzańska (11km). Gwarantujemy miłą, rodzinną atmosferę, z dala od tłumów i zgiełku.

rafting