Pod Szafranówką pokoje

Dane kontaktowe

adres:

ul. Maćka zza ławy 42
34-460 Szczawnica

  • Informacje

  • Galeria

Dom położony jest na stoku Małych Pienin (500 m n.p.m.) z widokiem na panoramę Szczawnicy i malowniczy krajobraz Beskidu Sądeckiego. Cisza, spokój, wspaniałe miejsce na wypoczynek i turystykę. Pełen komfort, eleganckie łazienki, TV w każdym pokoju. Możliwość zamówienia śniadań. - Powietrze czyste, zdrowe, bez zanieczyszczeń z niżej położonych partii doliny - Woda z własnego ujęcia górskiego źródła - Miejsce na parking przed domem - Duży ogród z miejscem na ognisko, grilem, kompletem ogrodowym oraz placem zabaw dla dzieci.

Oferta

Do wynajęcia apartamenty i pokoje. 1. Apartament 3-4 osobowy na oddzielnym piętrze: dwie sypialnie, kuchnia z aneksem jadalnym, łazienka. 2. Apartament samodzielny na poddaszu 3-4 osobowy: dwie sypialnie, aneks jadalny i łazienka.. 3. Pokoje 2 osobowe: - pokój z przedpokojem i łazienką - pokoje dwuosobowe ze wspólną łazienką

Atrakcje

Zapraszamy do korzystania z bogatych możliwości uzdrowiska w Szczawnicy, bazy zabiegowej, źródeł wód mineralnych i spacerowych ścieżek oraz na wędrówki szlakami turystycznymi i rowerowymi trasami w przepięknych Pieninach polskich i słowackich. Wyjątkowe atrakcje to wyciąg krzesełkowy na górę palenicę, wąwóz Homole i stadnina koni w Jaworkach (5km), a przede wszystkim unikalny spływ na tratwach przełomem Dunajca ze Sromowiec do Szczawnicy.

rafting