Pokoje Gościnne "Barbara"

Dane kontaktowe

adres:

Kamieniarska 29
34-440 Kluszkowce

  • Informacje

  • Galeria

Informacje

Witamy w Krainie Śpiącego Wulkanu. Pokoje Gościnne "BARBARA" to obiekt  położony na stoku góry Wdżar , 50 metrów od  4-osobowego wyciągu stacji narciarskiej Czorsztyn Ski w Kluszkowcach.

Posiadamy 36 miejsc noclegowych w 9 pokojach z łazienkami. 6 pokoi znajduje się w budynku głównym,natomiast 3 pozostałe w drewnianym domnku na terenie tej samej posesji.

Do dyspozycji naszych gości oferujemy: jadalnie z TV,bezpłatny dostęp do internetu (wi-fi) , miejsca parkingowe, ogród, miejsce na ognisko, murowany grill, plac zabaw dla dzieci, miejsce do gry w siatkówkę i badmintona, dostęp do kuchni, dostęp do lodówek, akceptacja zwierząt.W zimie ogrzewana narciarnia,latem rowerownia.

Istnieje możliwość wykupu posiłków na miejscu.

 

Atrakcje w okolicy : Ścieżka edukacyjna w starych kamieniołomach, park linowy, kolejka górska " Alpine Coaster", Organy Hasiora, wyciągi krzesełkowe na szczyt wygasłego wulkanu Wdżar, trasa rowerowa Downhill-Joy Ride Bike Park Kluszkowce, przystań wodna, zamek w Czorsztynie, zamek w Niedzicy, zabytkowy kościółek w Dębnie, zapora wodna w Niedziecy, spływ przełomem Dunajca.

rafting